Ice Lazer Epilasyon

este lucca

İstemeyen tüylerden kurtulmanın en iyi ve kısa yolu lazer epilasyondur. Diğer yöntemlerin sonucunda sivilce problemiyle karşı karşıya kalanlar için daha iyi bir uygulama düşünülemez. Lazer epilasyonların kullanımı cilt tonuna göre değişiklik gösterirdi. Buz Lazer modern lazer teknolojisi ile bronz ve daha koyu ten renklerinde, tüy renginiz nasıl olursa olsun istenilen sonuçlar elde etmek mümkün.

Lazer epilasyon, tüylerin azalmasında uzun süren bir etkiye sahip olmasından dolayı oldukça iyi bir yöntemdir. Günümüzde diğer yöntemler artık oldukça demode kalıyor. Modern lazer uygulamaları epilasyon esnasında meydana gelen acıyı en aza indirirken tüm tip cilt tonlarına uygun olarak vücudun farklı bölgelerinde kullanım kolaylığı sağlıyor.

Alma Lasers tarafından geliştirilen son teknoloji Soprano Ice, yeni başlığı ile artık 2 kat hızlı, ayrıca ten rengi ayırmadan ve en ince tüylerde bile mükemmel sonuçlar elde etmek mümkün. Geliştirilmiş güçlü soğutucu mekanizması ve seri atışları sayesinde Diod Lazer cihazları arasında açık ara farkla en acısız sistem olan Buz Lazer (Soprano Ice), lazer epilasyon cihazları hakkında bildiğiniz “acı-ağrı” kavramını tamamen değiştiriyor

Buz Lazer (Soprano Ice), cihazın başlığının derinizin üzerinde ütü yaparmış gibi hareketi ile yapılıyor. Uygulama öncesi cilde soğutucu jel sürülüyor. Bu da lazer epilasyonlarda görülen yanma ihtimali riskinin önüne geçiyor. Cihaz başlığı cilde temas ederek sanki masaj yaparmış gibi uygulanıyor. Genel olarak acı ve yanma hissi yaşanmasa da sadece kıl köklerinin çok yoğun olduğu ve kemikli bölgelerde hissediliyor. Yöntemin fark yaratan tarafıysa ten ve tüy rengi fark etmeden herkese uygulanabiliyor oluşu. Bunun yanında sadece kışın değil, yazın da uygulanabiliyor. Etkisi ilk iki seanstan itibaren görülse de tam anlamıyla altı ile sekiz seansta sonuç veriyor.

Tek Başlıkta Üç Farklı Lazer Dalga Boyu

Soprano Ice Platinum tek başlıkta 3 lazer dalga boyunu aynı anda farklı doku derinliklerindeki kıl folikülü içindeki anatomik yapıları hedefler .Üç farklı dalga boyunun emilim ve penetrasyon seviyelerini birleştirerek kapsamlı bir tedavi sunar.

NDYAG 1064 nm

1064 dalga boyu daha koyu cilt tipleri için düşük melanin emilimi gerçekleştirerek koyu tende hiçbir hasar oluşturmadan kıl köklerini besleyen kılcal damarları tahrip ederek kıl köklerinin kalıcı yok edilmesini sağlar.

ALEXANDRİTE 755 nm

Melanin kramoforu tarafından daha güçlü enerji emilimi sağlar. Bu nedenle en çok beyaz, açık renkli tenlerde ve siyah kalın tüylerde etki sağlar. Ancak ten koyulaşırsa Alexandrite melaninler tarafından absorbe edildiği için ciltte ciddi yanıklar oluşturur. İşte tam bu esnada diot lazer devreye girer.

DİOT 810 nm

Lazer epilasyonda altın standart olarak kabul edilen diot lazer yüksek güç, yüksek tekrarlama ve hızlı tedavi seçeneğine sahiptir. Ilımlı bir melanin seviyesine sahip olmasıyla koyu renkli ciltlerde rahatlıkla kullanılabilir. 810 nm ile diğer lazerlerin ulaşamadığı orta derecede derinliklerdeki folokülleri hedef alır. Diot lazer Alexandrite lazere göre daha derine indiği için diğer lazerlerin göremediği ince siyah tüylerde özellikle üst bacak kol ,sırt, yüz gibi inatçı ve ince kıllarda oldukça başarılıdır.

Uzmana Sorun?

Tedaviler hakkında tüm merak ettiğiniz soruları uzmanlarımıza sorabilirsiniz!
Canlı Destek
Este Lucca
WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki linke tıklayın!